previous arrow
next arrow
Slider

Nasıl Çalışıyoruz?

Çalışma Prensibimiz
Mağaza Ekipmanları, Aksesuarları ve Market Raflarında Proje Tasarım, İmalat, Kurulum Aşamalarında Sorunsuz Bir Çalışma Sunuyoruz.
Projelendirme
Mağazanızın raf ekipmanlarını ve aksesuarlarını tasarlarken öncelikle 2 yada 3 alternatifli örnek proje ve fiyat teklifi hazırlanır.
Üretim-İmalat
Projeyi ve teklifi onaylamanızdan sonra imalat aşamasına geçilir ve ürünleriniz dayanıklı, kullanışlı ve amacına uygun olarak üretilir.
Montaj- Servis
Satış Sonrası Hizmetimiz Montaj konusunda uzman teknisyenlerimiz ile müşterilerimizin her zaman yanında olmaya özen gösteriyoruz.

Hizmetlerimiz

logo

Firmamız   uzman  kadrosuyla raf ekipmanları ve raf sistemlerinde projelendirme, imalat ve montaj hizmetleri sunmakta;

Mağaza Ekipmanları, Mağaza Raf Sistemleri ve Aksesuarları; Market Ekipmanları ve Raf Sistemleri; 3d Dikme Depo Raf Sistemleri; Özel Promosyon Standları ve Özel Paslanmaz Ürünler Üretmektedir.

Hizmetlerimiz

Raf sistemleriniz kullanışlı olmalı ürünü müşterilerinize göstermesinin ötesinde rahatça alınabilmesine ve incelenebilmesine imkan sağlamalıdır.
Teşhir edeceğiniz ürünü ön plana çıkartacak, mevcut raf sisteminize uygun, istenilen renk ve ölçülerde bankolar siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunulmaktadır.
Malzemeleriniz kullanışlı, dayanıklı, ve sergileyici olmalıdır. Müşterilerinizin mağaza içerisinde dolaşmasını kısıtlaması için az yer kaplamalıdır.

Raf Sistemleri,Ekipmanları,Aksesuarları, Banko ve Standlar

Lider Raf Ekipmanları

Firmamız Mağaza ,Market Raf Sistemleri, Ekipmanları ve ve Aksesuarları; Özel Promosyon Standları ve Özel Paslanmaz Ürünler Üretmektedir.

Firmamız Hakkında

Teknolojinin hızlı gelişiminin en çabuk yansıdığı sektörlerden biri olan raf sanayinde faaliyet gösteren Lider Mağaza Ekipmanları ve Raf Sistemleri bu noktada teknolojiyi kendine yol arkadaşı edinerek kalite, estetik, uygun fiyat, hızlı geri dönüş ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini şirket politikası haline getirmiştir.
Küresel ekonominin yüksek rekabet koşullarında Lider Raf Ekipmanları tasarım ve planlamalarıyla çözüm üretmesi, alırken kazandırması, uygulama ve montaj aşamalarındaki fark yaratan hızıyla müşterilerimizin göz bebeği olmuştur. Bulunduğu yerin bilincinde, sorumluluklarının farkında olan kuruluşumuz geçmişte olduğu gibi bundan sonra da üzerine düşeni yapacaktır.
Lider Raf Ekipmanları Mağaza Ekipmanları ve Raf Sistemleri sektöründeki 20 yıla yaklaşan tecrübesiyle sektörde lider ve söz sahibi bir firmadır.
Önce Güven Sloganıyla Başlamış Olduğumuz İş Hayatımıza Daima Güven Sloganıyla Devam Etmekteyiz.

Mail Formu