Çalışma Aşamalarımız

Çalışma Prensibimiz
Mağaza Ekipmanları, Aksesuarları ve Market Raflarında Proje Tasarım, İmalat, Kurulum Aşamalarında Sorunsuz Bir Çalışma Sunuyoruz.
Projelendirme
Mağazanızın raf ekipmanlarını ve aksesuarlarını tasarlarken öncelikle 2 yada 3 alternatifli örnek proje ve fiyat teklifi hazırlanır.
Üretim-İmalat
Projeyi ve teklifi onaylamanızdan sonra imalat aşamasına geçilir ve ürünleriniz dayanıklı, kullanışlı ve amacına uygun olarak üretilir.
Montaj- Servis
Satış Sonrası Hizmetimiz Montaj konusunda uzman teknisyenlerimiz ile müşterilerimizin her zaman yanında olmaya özen gösteriyoruz.

logo

Firmamız   uzman  kadrosuyla raf ekipmanları ve raf sistemlerinde projelendirme, imalat ve montaj hizmetleri sunmakta;

Mağaza Ekipmanları, Mağaza Raf Sistemleri ve Aksesuarları; Market Ekipmanları ve Raf Sistemleri; 3d Dikme Depo Raf Sistemleri; Özel Promosyon Standları ve Özel Paslanmaz Ürünler Üretmektedir.

Ürünlerimiz

Raf sistemleriniz kullanışlı olmalı ürünü müşterilerinize göstermesinin ötesinde rahatça alınabilmesine ve incelenebilmesine imkan sağlamalıdır.
Teşhir edeceğiniz ürünü ön plana çıkartacak, mevcut raf sisteminize uygun, istenilen renk ve ölçülerde bankolar siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunulmaktadır.
Malzemeleriniz kullanışlı, dayanıklı, ve sergileyici olmalıdır. Müşterilerinizin mağaza içerisinde dolaşmasını kısıtlaması için az yer kaplamalıdır.