Lider Mağaza Ekipmanları ve Raf Sistemleri

Lider raf ekipmanları mağaza ekipmanları , mağaza raf sistemleri ve aksesuarları , market ekipmanları ve raf sistemleri 3D dikme depo raf sistemleri , özel promosyon stantları ve özel paslanmaz ürünler üretmektedir.

Firmamız 2015 yılında kurulmuş , liderlik vasfını kendisine ilke edinmiş bu politikada ilerleyip önce kurucusunun daha sonra çalışanların özverisiyle kısa bir sürede sektörde yerini almış kendini ispatlamıştır.

Dünyadaki sektörel gelişim ve değişimi yakından takip edip teknolojinin hızlı gelişiminin en çabuk yansıdığı sektörlerden biri olan raf sanayinde faaliyet gösteren lider mağaza ekipmanları ve raf sistemleri bu noktada teknolojiyi kendine yol arkadaşı edinerek kalite , estetik , uygun fiyat , hızlı geri dönüş ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini şirket politikası haline getirmiş ve bu yolda ilerlemeye devam etmektedir.

Firmamız ÖĞRENİME AÇIK GENÇ DİNAMİK ÇÖZÜM ODAKLI VE özveriyle çalışanları sayesinde kısa bir sürede sadece yurt içi değil yurt dışı satışlarına da başlamış W. Russel in ’ en büyük işler, büyük hayal sahibi insanlarla başarılmıştır ‘ sözüyle de kendini dış pazarda da yaptığı kaliteli işlerle sektöre kısa bir sürede adını yazdırmıştır.

Lider raf ekipmanları gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarında aynı hedeflerle yoluna devam edecek daima sizi zirvede tutmayı kendine ilke edinecektir.

Kazananlar engellerin arkasındaki fırsatları , kaybedenlerse fırsatların önündeki engelleri gören kişilerdir. Sloganımız Başarının sırrı amacın sürekliliğidir. O yüzden LİDER sizsiniz .BİZ LİDERİZ.

Çalışma Aşamalarımız

Çalışma Prensibimiz
Mağaza Ekipmanları, Aksesuarları ve Market Raflarında Proje Tasarım, İmalat, Kurulum Aşamalarında Sorunsuz Bir Çalışma Sunuyoruz.
Projelendirme
Mağazanızın raf ekipmanlarını ve aksesuarlarını tasarlarken öncelikle 2 yada 3 alternatifli örnek proje ve fiyat teklifi hazırlanır.
Üretim-İmalat
Projeyi ve teklifi onaylamanızdan sonra imalat aşamasına geçilir ve ürünleriniz dayanıklı, kullanışlı ve amacına uygun olarak üretilir.
Montaj- Servis
Satış Sonrası Hizmetimiz Montaj konusunda uzman teknisyenlerimiz ile müşterilerimizin her zaman yanında olmaya özen gösteriyoruz.

logo

Firmamız   uzman  kadrosuyla raf ekipmanları ve raf sistemlerinde projelendirme, imalat ve montaj hizmetleri sunmakta;

Mağaza Ekipmanları, Mağaza Raf Sistemleri ve Aksesuarları; Market Ekipmanları ve Raf Sistemleri; 3d Dikme Depo Raf Sistemleri; Özel Promosyon Standları ve Özel Paslanmaz Ürünler Üretmektedir.

Ürünlerimiz

Raf sistemleriniz kullanışlı olmalı ürünü müşterilerinize göstermesinin ötesinde rahatça alınabilmesine ve incelenebilmesine imkan sağlamalıdır.
Teşhir edeceğiniz ürünü ön plana çıkartacak, mevcut raf sisteminize uygun, istenilen renk ve ölçülerde bankolar siz değerli müşterilerimizin beğenilerine sunulmaktadır.
Malzemeleriniz kullanışlı, dayanıklı, ve sergileyici olmalıdır. Müşterilerinizin mağaza içerisinde dolaşmasını kısıtlaması için az yer kaplamalıdır.